Netwerkkabels

Prijs: €   tot € 
Producttype
Lengte
Categorie (RJ-45)
Merk
van USB-C (male)
van USB-A (male)
Primaire kleur
Type (Protocol)
Afscherming
  • Meer filters
DeLOCK (36)
Netwerk
DeLOCK Patchkabel RJ45 Secure Cat.6a S/STP Wit, 85330, 0,5 meter   1x (RJ-45-connector) op 1x (RJ-45-connector)  50 cm 
0
Beoordelingen

€ 11,99*

(€ 23,98* / 1 m)
Binnen 1-5 werkdagen, uitsluitend verzending
DeLOCK RJ45 Secure Cat.6a kabel Wit, 85331, 1 meter   1x (RJ-45-connector) op 1x (RJ-45-connector)  1 meter 
0
Beoordelingen

€ 14,99*

(€ 14,99* / 1 m)
Binnen 1-5 werkdagen, uitsluitend verzending
DeLOCK RJ45 Secure Cat.6a kabel Wit, 85332, 2 meter   1x (RJ-45-connector) op 1x (RJ-45-connector)  2 meter 
0
Beoordelingen

€ 17,99*

(€ 8,99* / 1 m)
Binnen 1-5 werkdagen, uitsluitend verzending
DeLOCK RJ45 Secure Cat.6a kabel Wit, 85333, 3 meter   1x (RJ-45-connector) op 1x (RJ-45-connector)  3 meter 
0
Beoordelingen

€ 19,99*

(€ 6,66* / 1 m)
Binnen 1-5 werkdagen, uitsluitend verzending
DeLOCK RJ45 Secure Cat.6a kabel Wit, 85335, 5 meter   1x (RJ-45-connector) op 1x (RJ-45-connector)  5 meter 
0
Beoordelingen

€ 24,99*

(€ 5,-* / 1 m)
Binnen 1-5 werkdagen, uitsluitend verzending
Digitus (22)
Netwerk
Digitus GBIC DN-81000 transceiver   1x LC (male), 1x SFP (mini-GBIC)   
0
Beoordelingen

€ 20,79*

Binnen 1-5 werkdagen, uitsluitend verzending
Digitus Keystone CAT5e D Keystone Module Unshielded   1x RJ-45 (female)   
0
Beoordelingen

€ 3,49*

Binnen 1-5 werkdagen, uitsluitend verzending
Digitus Keystone CAT6a keystone module Zilver   1x RJ-45 (female)   
0
Beoordelingen

€ 6,99*

Verwachte levertermijn: 8 werkdagen
Digitus LWL Kabel LC-ST Multi OM3 2m Turquoise   1x LC (male) op 1x ST (male)  2 meter 
0
Beoordelingen

€ 11,79*

(€ 5,90* / 1 m)
Binnen 1-5 werkdagen, uitsluitend verzending
Digitus LWL Kabel LC-ST Multi OM3 3m Turquoise   1x LC (male) op 1x ST (male)  3 meter 
0
Beoordelingen

€ 11,99*

(€ 4,-* / 1 m)
Binnen 1-5 werkdagen, uitsluitend verzending
41-80 van 888 Producten 1 2 3 4 5 ... 23

Alle prijzen worden getoond in euro (€), inclusief 21% BTW en Recupel-bijdrage; exclusief verzendkosten.


Laatst bekeken (0)
https://click.alternate.de