Skyscraper
Skyscraper

TP-Link MC111CS converter (Grijs, Retail)

€ 40,99
Inclusief btw en Recupelbijdrage, exclusief€ 5,99verzendkosten.
Leverbaar binnen 4 werkdagen

Uitgelicht

Productomschrijving

De MC111CS is een media converter ontworpen om 100BASE-FX glasvezel om te zetten naar 100Base-TX koper media of vice versa. Door de toepassing van de WDM technologie is er slechts de helft van de glasvezelkabel nodig om data te zenden en te ontvangen, dit spaart u de helft van de kabelkosten uit. Ontworpen volgens IEEE802.3u 10/100Base-TX en 100Base-FX standaarden, is de MC111CS bedoeld om te worden gebruikt met de enkele modus glasvezel kabel die de SC-Type connector gebruikt. De MC111CS ondersteunt lange golflengte (LX) laser specificatie met een volle vaste zendsnelheid. Hij werkt op 1550nm voor zendende data en op 1310nm voor de ontvangende data. Dus het apparaat aan de andere kant dat met de MC111CS samenwerkt, moet werken op 1310nm voor de zendende data en op 1550 voor de ontvangende data. TP-LINK´s media converter MC112CS kan bijvoorbeeld samenwerken met de MC111CS.Productcode: 921478