Momenteel is het erg druk en kan de levertijd van je bestelling en de responstijd van onze klantendienst vertraging oplopen.
x

Ubiquiti UF-MM-1G transceiver

UF-MM-1G transceiver picture /p/o/l/Ubiquiti_UF_MM_1G_transceiver@@lwzqfm00.jpg
afbeelding kan van het origineel afwijken
  • UF-MM-1G transceiver
  • UF-MM-1G transceiver
  • Apparaattype: Transceiver
  • Interface: SFP module
  • LWL-aansluiting: 1x SFP

0 Beoordelingen | nu beoordelen

€ 23,99*
Verzendkosten vanaf € 2,99*
Zum regulären Preis bestellen

Direct leverbaar

Dinsdag geleverd?
Bestel dan binnen 36 uur en 52 minuten.
1 1324226

Details

De UF-MM-1G Ubiquiti een SFP Fiber Multimode module met een bereik tot 550m en een data overdrachtssnelheid tot 1,25 Gbit / s.

 

Art-Nr. LWZQFM00

TypeTransceiver
EAN0810354025907
FabrikantcodeUF-MM-1G
BouwvormSFP module
AansluitingenNetwerkGlasvezel1x SFP
Gewicht53 gram


Alle prijzen worden getoond in euro (€), inclusief 21% BTW en Recupel-bijdrage; exclusief verzendkosten.


Laatst bekeken (1)
https://click.alternate.de