TP-Link MC110CS converter (Grijs, Retail)

€ 44,79
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
Dit product kan omwille van de onbekende levertermijn niet worden besteld.

Awards

De MC110CS is een media converter ontworpen om 100BASE-FX glasvezel om te zetten naar 100Base-TX koper media of vice versa. Ontworpen volgens IEEE 802.3u 10/100Base-TX en 100Base-FX standaarden, is de MC110CS bedoeld om te worden gebruikt met de enkele modus glasvezel kabel die de SC-Type connector gebruikt. De MC110CS ondersteunt lange golflengte (LX) laser specificatie met een volle vaste zendsnelheid. Hij werkt op 1310nm voor zowel de zendende als de ontvangende data.
TypeConverter
KleurGrijs
EAN6935364030407
FabrikantcodeMC110CS
ToepassingMedia Converter
Soort kabelNetwerk
Aansluitingvan1x RJ-45 (female)
naar1x SC (Jack)
AfmetingenBreedte: 73 mm x Hoogte: 27 mm x Lengte: 95 mm
Productcode: 921486