De FPMA-C400BLACK heeft 1 draaipunt en is geschikt voor schermen t/m 60" (152 cm). Het draagvermogen van dit product 35 kg. De plafondsteun is geschikt voor schermen met een VESA gatenpatroon van 200x200 mm t/m 600x400 mm.Productcode: 1055531
Details
| Type | Bevestiging | ||
| Kleur | Zwart | ||
| EAN | 8717371444242 | ||
| Fabrikantcode | FPMA-C400BLACK | ||
| Montage of bevestiging | Van | Televisie | |
| Aan/op | Bedekken | ||
| Geschikt voor | 32" tot 60" Schermen | ||
| Algemeen | Beeldschermgrootte (cm) | 81,28 - 152,4 cm (32 - 60 '') | |
| VESA-standaard | 200 x 200 mm, 200 x 300 mm, 200 x 400 mm, 300 x 200 mm, 300 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 600 x 400 mm | ||
| Ergonomie | Kantelhoek | van +25 ° tot -25 ° | |
| Zwenkbaar | ± 60 ° | ||
| Hoogte verstelbaar | van 640 mm - 1040 mm | ||