Digitus Gigabit Mediaconverter RJ-45 naar ST-Duplex (Zwart)

€ 82,90
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
Dit product kan omwille van de onbekende levertermijn niet worden besteld.
De Digitus Gigabit Media Converter RJ-45 naar ST-Duplex zet op draad gebaseerde 1000Base-TX netwerksignalen om in 1000Base-SX optische vezelsignalen. Het biedt een maximaal bereik tot 500 meter. De golflengte is 850 nm voor zowel transmissie als ontvangst. Als stand-alone apparaat met externe voeding hoeft de RJ-45 Gigabit Media Converter naar ST-Duplex niet in een rack te worden geïnstalleerd. Verder zijn automatische kabeldetectie, automatische detectie van full en half duplex en diagnostische LED's voor status- en activiteitsbewaking beschikbaar. De Gigabit mediaconverter RJ-45 naar ST duplex is geschikt voor 8,3/125 µm, 8,7/125 µm, 9/125 µm en 10/125 µm multimode glasvezelkabels.
TypeConverter
KleurZwart
EAN4016032293118
FabrikantcodeDN-82110-1
Soort kabelNetwerk
Aansluitingvan1x RJ-45 (female)
naar1x ST (Jack)
Overige informatieStandalone converter met externe voeding, hoge kwaliteit en hoogste betrouwbaarheid, 10/100/1000Base-TX tot 1000Base-SX, aansluitingen: 1x RJ45, 1x ST-Duplex, bereik tot 500 meter, golflengte: 850 nm, automatische kabeldetectie (Auto-MDI/MDI-X functie), automatische detectie van full en half duplex, diagnostische LED's voor status- en activiteitsbewaking, geschikt voor 8,3/125 µm, 8,7/125 µm, 9/125 µm en 10/125 µm multimode glasvezelkabels, zendvermogen: minimum -17 dBm, maximum -12 dBm, ontvangstgevoeligheid: minimum -20 dBm, 2 MB databuffer.
AccessoiresMeegeleverdHandleiding, voedingseenheid
AfmetingenBreedte: 70 mm x Hoogte: 26 mm x Lengte: 95 mm
Productcode: 919804