DSI OS2 simplex glasvezel kabel LC-SC (Geel, 3 m)

De DSI OS2 simplex glasvezel kabel LC-SC is een Singlemode 9/125 glasvezelkabel en beschikt over een LC-connector en een SC-connector, voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur voor snelle netwerken over lange afstand. Deze kabel heeft een lengte van 3 meter.
TypeKabel
KleurGeel
FabrikantcodeGV-410203
ToepassingGlasvezel netwerkkabel
Soort kabelNetwerk
Aansluitingvan1x LC (male)
naar1x SC (Jack)
EigenschappenAdapter, Extern
Kabellengte3 meter
Productcode: 1703880