DSI OS2 duplex glasvezel kabel LC-SC (Geel, 7,5 m)

De DSI OS2 duplex glasvezel kabel LC-SC is een Singlemode 9/125 glasvezelkabel en beschikt over een LC-connector en een SC-connector, voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur voor snelle netwerken over lange afstand. Deze kabel heeft een lengte van 7,5 meter.
TypeKabel
KleurGeel
FabrikantcodeGV-402075
ToepassingGlasvezel netwerkkabel
Soort kabelNetwerk
Aansluitingvan1x LC (male)
naar1x SC (Jack)
EigenschappenAdapter, extern
Kabellengte7,5 meter
Productcode: 1703873