Wegens drukte kan de levertermijn van je bestelling oplopen. We hanteren tijdelijk ook aangepaste contactmethodes, waarbij de responstijd kan oplopen.
x

Glasvezel kabels

Prijs: €   tot € 
Producttype
Primaire kleur
Eigenschappen
Lengte
Gewicht
Merk
Verpakking
van LC (male)
naar LC (male)
  • Meer filters
weergave:
Artikelen per pagina: 40 | 80 | 120 | alle
1-40 van 350 Producten 1 2 3 4 ... 9
Netgear AXM761 SFP+-Transceiver 10GBASE-SR   1x LC (male) op 1x SFP + (socket)   
0
Beoordelingen

€ 431,-*

Binnen 1-5 werkdagen, uitsluitend verzending
Good Connections LWL Kabel LC-LC Multi OM3 50m Turquoise   1x LC (male) op 1x LC (male)  50 meter 
0
Beoordelingen

€ 63,90*

(€ 1,28* / 1 m)
Binnen 1-5 werkdagen, uitsluitend verzending
Digitus LWL Kabel LC-ST Multi OM3 3m Turquoise   1x LC (male) op 1x ST (male)  3 meter 
0
Beoordelingen

€ 11,99*

(€ 4,-* / 1 m)
Binnen 1-5 werkdagen, uitsluitend verzending
Good Connections LWL Kabel LC-LC Multi OM1 10m Oranje   1x LC (male) op 1x LC (male)  10 meter 
0
Beoordelingen

€ 20,29*

(€ 2,03* / 1 m)
Binnen 1-5 werkdagen, uitsluitend verzending
Good Connections LWL Kabel LC-LC Multi OM1 0,5m Oranje   1x LC (male) op 1x LC (male)  50 cm 
0
Beoordelingen

€ 17,29*

(€ 34,58* / 1 m)
Binnen 1-5 werkdagen, uitsluitend verzending
Ubiquiti UF-SM-10G 10G/LC LR/SFP+ transceiver   1x LC (male) op 1x SFP + (socket)   
0
Beoordelingen

€ 98,90*

Binnen 1-5 werkdagen, uitsluitend verzending
Good Connections LWL Kabel SC-SC Multi OM1 Oranje, 20 Meter Glasvezelbekabeling  1x SC (male) op 1x SC (male)  20 meter 
0
Beoordelingen

€ 47,79*

(€ 2,39* / 1 m)
Binnen 1-5 werkdagen, uitsluitend verzending
Good Connections LWL Kabel SC-SC Single OS2 Oranje, 20 meter Glasvezelbekabeling  1x SC (male) op 1x SC (male)  20 meter 
0
Beoordelingen

€ 28,49*

(€ 1,42* / 1 m)
Binnen 1-5 werkdagen, uitsluitend verzending
TP-Link TL-SM311LS adapter Voor diverse TP-LINK switches  1x LC (male), 1x SFP (mini-GBIC)   
0
Beoordelingen

€ 18,29*

Binnen 1-5 werkdagen, uitsluitend verzending
Ubiquiti LWL kabel UOC-3 LC-LC Multi OM3 - 3m Turquoise   1x LC (male) op 1x LC (male)  3 meter 
0
Beoordelingen

€ 14,99*

(€ 5,-* / 1 m)
Binnen 1-5 werkdagen, uitsluitend verzending
TP-Link MC210CS converter Grijs, Retail Media Converter  1x RJ-45 (female) op 1x SC (Jack)   
0
Beoordelingen

€ 34,29*

Binnen 1-5 werkdagen, uitsluitend verzending
Good Connections LWL Kabel ST-ST Multi OM2 Oranje, 20 meter Glasvezelbekabeling  1x ST (male) op 1x ST (male)  20 meter 
0
Beoordelingen

€ 28,99*

(€ 1,45* / 1 m)
Binnen 1-5 werkdagen, uitsluitend verzending
1-40 van 350 Producten 1 2 3 4 ... 9

Alle prijzen worden getoond in euro (€), inclusief 21% BTW en Recupel-bijdrage; exclusief verzendkosten.


Laatst bekeken (0)
https://click.alternate.de